top of page
Search
  • novuss2019

Jaunajā gadā Birmingemas Novusa klubs satikās pirmo reizi 15. janvārī

Ir nolemts, ka ar šo gadu Birmingemā ir iedibināta jauna tradīcija - visa gada garumā notiks Birmingemas Kausa izcīņa. Par Birmingemas Kausa ieguvēju kļūs tas dalībnieks, kurš visas sezonas laikā būs ieguvis visvairāk punktus.

Taču vēl pirms jaunās tradīcijas iedibināšanas atskatījāmies uz aizgājušo gadu, nosaucām katra dalībnieka vietu reitingā un apsveicām reitinga līderus. Jāpiebilst, ka arī kopš vasaras par katru piedalīšanos (pat ja tikai vienu reizi), attiecīgais dalībnieks ieguva punktus. Līdz ar to svarīga bija un ir ne tikai laba meistarība, bet arī regulārs kluba pasākumu apmeklējums.

Apkopojot aizgājušā gada rezultātus, Birmingemas Turnīra "Novusa kausu 2021" ieguva un retingā 1. vietā ir Rinalds Voits. Savukārt 2. vietā ir Elīza Čaklā un 3. vietā ir Raitis Goldmanis. Līderi saņēma simboliskas balvas un pat kausu (šoreiz kā nelielu joku!).

Šosezon, tāpat kā iepriekš, organizātori katrā tikšanās reizē apkopos rezultātus, kas būs pieejami visu sezonas laiku, un katrs spēlētājs varēs apskatīt, kas un kā ietekmē viņa vietu reitingā.

Tikšanās reizē, 15.janvārī, spēlējam individuālo turnīru un par šī gada pirmās tikšanās līderiem kļuva Rinalds, Deniss un Raitis.

Kā jau zināms, tad Birmingemas Novusa kluba pasākumi ir atvērti ikvienam, tāpēc arī šoriez pasākumā bija spēlētāji no dažādām pusēm - Birmingemas, Vestbromičas, Koventrijas, Notingemas, Volsolas un Norvičas puses.

Tāpat mūsu kluba pasākumos ir gaidīts ikviens bez vecuma ierobežojuma, tomēr vēlamais vecums 12+. Taču ar kluba atļauju izspēlēs var piedalīties arī jaunāki dalībnieki. Tāpat arī nav svarīgi, kāda ir katra dalībnieka dzimtā valoda, jo arī šoreiz pasākumā skanēja latviešu un angļu valodas.

Nākamā tikšanās būs jau pavisam drīz - 29. janvārī. Šeit ir saite uz tabulu ar visa gada pasākumiem: https://www.facebook.com/binoKlubs/posts/3013961978818918

Ja būs kādas nelielas izmaiņas, kā arī par precīzu tikšanās vietu un laiku laicīgi informēsim Facebook grupās. Seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com!

Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603).

Vairāk foto: https://www.facebook.com/binoKlubs/posts/3019489528266163

Nāc ciemos!4 views0 comments

Commentaires


bottom of page