top of page
Search
  • novuss2019

Birmingemas Novusa klubs svin Latvijas 103. Dzimšanas dienu.

20.novembrī Birmingemas Novusa klubs satikās, lai Latvijas 103. Dzimšanas dienu nosvinētu spēlējot novusu. Birmingemas Novusa kluba pasākumi ir atvērti ikvienam un nav nozīmes pasākuma dalībnieka dzīvesvietai. Šoreiz bija ieradušies gan jauni spēlētāji, gan ciemiņi no dažādām Anglijas pusēm - Birmingemas, Telfordas, Vestbromičas, Norvičas puses, Koventrijas, Šefīldas, Notingemas, Londonas, Glosteras, Hulas, Velingboro un citām vietām. Kuplā apmeklējuma dēļ šoreiz nolēmām izspēlēt pāru turnīru, kas pagarināja izspēļu laiku, taču izvērtās par jautru un pieredzi papildinošu pasākumu. Esam pateicīgi iespējai, ka šajā svētku reizē mūsu vidū bija kāds īpašs viesis no Latvijas – Latvijas Novusa čempione junioriem un dāmām Evelīna Sirmā no Vaidavas novusa kluba. Pasākumu ar nelielu svētku uzrunu atklāja kluba prezidents Mārtiņš Vīksna, aicinādams mūsu spēlētāju Elīzu sniegt nelielu muzikālu priekšnesumu. Tikšanās laikā Birmingemas Novusa klubs cienāja visus klātesošos ar Latvijas gardumu – medus kūku. Novusa sacensībās tika aicināti piedalīties visi klātesošie. Par turnīra uzvarētājiem kļuva divi pāri - Raivis/Māris un Elīna/Uldis, kas sadalīja 1./2. vietu un balvās saņēma Birmingemas Novusa kluba sagādātos Latvijā ražotos saldumus. Turnīrā 3. vietu dalīja trīs pāri – Jānis/Deniss, Raitis/Ingmārs un Jevgenijs/Jeļena. Pie īpašām veicināšanas balvām tika arī mūsu ciemiņš Inga, kas Hulā nodibinājusi jaunu novusa klubu, un spēlētāja Dagnija, kas novusu spēlēja pirmo reizi mūžā. Apsveicam labākos un centīgākos! Jāpiebilst, ka priecājamies, ka uz mūsu svinībām bija ieradušies arī mūsu kolēģi un pārstāvji no Wellingborough Novuss Club (Velingboro), Spēļu kluba ''Čiekurs'' (Glostera), Novuss Pool Game Londonas kluba un jaundibinātā novusa kluba Hulā. Šoreiz neiztikām arī bez kurioziem. Mūsu spēlētāja Ilona bija parūpējies par svētku šampānieti, taču, aizrāvušies ar novusa spēli un svinēšanu, piemirsām. Bet lūdzam nesatraukties! Tas tagad nolikts drošā vietā un glabāšanā, lai baudītu nākamajā novusa pasākumā, kas plānots jau Ziemassvētku noskaņās.

Mūsu kluba pasākumos ir gaidīts ikviens. Vēlamais vecums 12+, taču ar kluba atļauju izspēlēs var piedalīties arī jaunāki dalībnieki. Priekšzināšanas novusa spēlē nav nepieciešamas, ko vienmēr uzsveram. Nākamā tikšanās paredzēta 4.decembrī, par ko vēl laicīgi informēsim Facebook grupās. Seko līdzi mūsu Facebook lapai! Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603). Nāc ciemos!14 views0 comments

Comments


bottom of page