top of page
Search
  • novuss2019

Birmingemas Novusa kluba tikšanās

10. septembrī Birmingemas Novusa klubs satikās jau kārtējo reizi.

Šoreiz, kad Lielbritānija sēro, arī mūsu klubā godinājām karalieni.

Turnīrs kā parasti bija atklāts un tajā piedalījās gan jaunieši, gan pieredzējuši spēlētāji. Sīvā cīņā Rinalds izcīnija pirmo vietu, Elīza otro un Mārtiņš G. godpilnu trešo vietu. Tāpat pie veicināšanas balvas tika jaunākais dalībnieks Kevins. Visi saņēma balvās gardumus.

Paldies visiem, kas atbalsta, piedalās, palīdz un izbauda Birmingemas Novusa kluba aktivitātes!

Seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com! Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603). Nāc ciemos!

Pasākums norisinās sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru Birmingemā. "Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” Par publikācijas saturu atbild "Latviešu Kultūras centru Birmingemā” #DiasporasNVO2022 #LKC #LatviesuKulturasCentrsBirmingemā #BirmingemasNovusaKlubs

Vairāk foto: https://bit.ly/3gFXq3r0 views0 comments

Comments


bottom of page