top of page
Search
  • novuss2019

Birmingemas Kauss 2022 novusā 3. posms


26. februārī Birmingemas Novusa klubs aicināja uz kārtējo tikšanos Birmingemas kausa 2022 izcīņā.

Solidarizējoties ar daudzām kopienām pasaulē, lai izteiktu savu atbalstu ukraiņiem šajā grūtajā laikā, arī mūsu pasākumā līdztekus Latvijas karogam bija Ukrainas karogs. Par Ukrainas karogu ir īpašs stāsts. Karogu uz pasākumu mums aizdeva Ukraiņu Asociācijas Lielbritānijā (Association of Ukrainians in Great Britain) Volverhamptonas nodaļa un personīgi Andrew Duda. Ar šo vairāku desmitus gadu veco karogu mēs bijām saņēmuši ne tikai Ukrainas krāsas un simbolu, bet arī mūsu brāļu tautas emocijas. Mēs ļoti ceram, ka tā mīlestība, ko mēs šodien domās sūtījā Ukrainas cilvēkiem, atsaldēs arī tās “ledus sirdis”, kas radījušas šo necilvēcību un karu.

Tikšanās laikā spēlējam individuālo turnīru, kas notika raiti un gandrīz katrs ar katru varēja izspēlēt. Apsveicam Teodoru, kurš pirmo reizi mūžā izpildīja tā saucamo “štosi”.

Par šīs dienas tikšanās līderiem kļuva Rinalds (1.vieta), Raitis (2.vieta) un Elīza (3.vieta).

Tāpat mūsu kluba pasākumos ir gaidīts ikviens bez vecuma ierobežojuma, tomēr vēlamais vecums 12+. Taču ar kluba atļauju izspēlēs var piedalīties arī jaunāki dalībnieki. Tāpat arī nav svarīgi, kāda ir katra dalībnieka dzimtā valoda, jo arī šoreiz pasākumā skanēja latviešu un angļu valodas.

Nākamā tikšanās būs 12.martā. Šeit ir saite uz tabulu ar visa gada pasākumiem: https://www.facebook.com/binoKlubs/posts/3013961978818918

Ja būs kādas nelielas izmaiņas, kā arī par precīzu tikšanās vietu un laiku laicīgi informēsim Facebook grupās. Seko līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com!

Ja vēlies sazināties ar mums, lūdzu raksti Facebook @binoKlubs vai WhatsApp (07914784603).

Vairāk foto: https://www.facebook.com/binoKlubs/posts/pfbid02RHxR4oxhgCKtnDEmMQoRCodGacqwSt5v5sFk1WYs3KA1UZaabUAvKGwmUjyVJhnKl


0 views0 comments
bottom of page