top of page
Search
  • novuss2019

Aizritējis Lielbritānijas Kausa Novusā 2022 pirmais posms

Updated: Oct 24, 2022

Lielbritānijas Novusa federācija (LNF) pirmo reizi organizē Lielbritānijas Kausu Novusā 2022.

Pirmais posms notika jau 2022. gada 3. septembrī Koventrijā (Bethel Church Hall, 3-9 Spon End, Coventry, CV1 3HB) Novusa kluba “Coventry Roveri” paspārnē. Sacensībās piedalījās 22 novusa spēlētāji no dažādām vietām Lielbritānijā.

Pārstāvēti bija gandrīz visi Novusa klubi – gan tie kas jau ir LNF biedri, gan arī tie kas tikai domā par tādu iespēju. Izspēles notika strauji, bet ļoti azartiski. Daudzās izspēlēs uzvarētājs izšķīrās pie pēdējā kauliņa un novusa spēlētāji “mina viens otram uz papēžiem”, saglabājot intrigu līdz pat pēdējai kārtai, kas vairākiem spēlētājiem tiešām izvērtās “izšķiroša”.

Posma administratora pienākumus bija uzņēmusies Judīte Ūbele, galvenais tiesnesis bija Rinalds Voits. Paldies viņiem par to.

Pielikumā publicētā tabulā spēlētāju reitings ir sakārtots pēc punktiem un vietas sadalītas pēc Nolikumā noteiktā - savstarpējās saspēles un dažādiem citiem kritērijiiem. Labākie šajā posmā bija - Aleksandrs Motiļkovs – 6. vieta, Leons Bričko – 5. vieta, Andris Sudmalis - 4. vieta, Rinalds Voits – 3. vieta, Jevgēnijs Novickis – 2. vieta, Kaspars Tormanis – 1. vieta.

Diplomus labākajiem LNF vārdā izsniedza vice-prezidents Ingmārs Čaklais un balvas Novusa kluba “Coventry Roveri” prezidents Linards Lībietis.

Papildus Novusa klubs “Coventry Roveri” bija sagādājis piemiņas medaļas visiem posma dalībniekiem, bet floriste Liene Stepena bija sagādājusi saldumu kompozīcijas pirmajām trim vietām. Tāpat Liene, kā arī Dace un Linards rūpējās par spēlētāju labsajūtu cienājot visus ar siltiem dzērieniem un nelielām uzkodām.

Nākamie posmi - 1. oktobrī Hallā, 22. oktobrī Birmingemā, 5. novembrī Koventrijā un 3.decembrī Birmingemā. Saskaņā ar Nolikumu paredzēts, ka Lielbritānijas Kausa Novusā 2022 izcīņa norisināsies piecos posmos. Lai kļūtu par kausa ieguvēju, jāpiedalās vismaz četros no posmiem. Ar Nolikumu var iepazīties https://bit.ly/3RbdarS).

LNF ir Lielbritānijas novusa sporta pārvaldes institūcija un novusa sporta organizāciju pārstāvis Lielbritānijā. LNF veido Lielbritānijas novusa sporta attīstības stratēģiju un darbību plānu, veic aktivitātes, lai iekļautos Lielbritānijas un starptautiskajās sporta organizācijās. Vairāk mājas lapā: novussuk.com un facebook lapā: https://www.facebook.com/NovussFederation

Visi ir aicināti veidot jaunus klubus vai pievienoties jau esošajiem, tāpat arī pievienoties Lielbritānijas Novusa federācijai. Papildus informācijai lūdzu sazināties pa tālruni +447914784603.

Visa informācija par Lielbritānijas Kausa izcīņu pieejama mājas lapā www.novussuk.com ejot uz https://www.novussuk.com/projects.


Vairāk foto: https://bit.ly/3soesFw0 views0 comments

Comments


bottom of page