top of page
Search
  • novuss2019

Aicinājums uz novusu 10. septembrī

Sestdien, 10.septembrī, no 10.00 - 14.00 OIKOS Café 2.stāvs, 58 High Street, Erdington, Birmingham B23 6RH, aicinām visus interesentus spēlēt novusu.

Vairāki Birmingemas Novusa kluba pārstāvji ar panākumiem 3.septembrī piedalījās Lielbritānijas Novusa Federācijas organizētajā Lielbritānijas Kausa Novusā 2022 pirmajā posmā Koventrijā, tādēļ tikšanās laikā atskatīsimies uz paveikto un trenēsimies nākamajiem posmiem.

Taču vielaikus uzsveram, ka mūsu tikšanās ir atklātas un priekšzināšanas novusa spēlē nav nepieciešamas.

Kluba biedri palīdzēs gan jaunam, gan vecam atjaunot spēlēšanas prasmes vai apgūt novusa spēles prasmes un notikumus. (Vēlamais vecums 12+, taču ar kluba atļauju izspēlēs var piedalīties arī jaunāki dalībnieki).

Par visiem jaunumiem un aktualitātēm var uzzināt sekojot līdzi mūsu Facebook lapai un mājas lapai www.novussclub.com.

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu raksti WhatsApp 07914784603 (Dace). Pasākums norisinās sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru Birmingemā. "Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” Par publikācijas saturu atbild "Latviešu Kultūras centru Birmingemā” #DiasporasNVO2022 #LKC #LatviesuKulturasCentrsBirmingemā #BirmingemasNovusaKlubs0 views0 comments

Comments


bottom of page